Hledám Affs:ZDE
Reklamy:ZDE
Ojednej si:Avatar
                 Klikačka
                 Animace
                 Banner

Deníček

Pozastavení

7. února 2011 v 19:44 | Wizard-Barulie
Zase o všem mluví nadpis.Nikde se to tu nehýbe a mám docela práce s druhým blogem.Mezitím mě zastihnete na druhém blogu tu.Je tam i článek kde se mě můžete zeptat na cokoliv.Ten najdete ZDE.Mám tam několik rozdělaných článků a už jsem tak týden úplně mimo.Pozastavení nechávám na 14 dní během kterých se dám do kupy.Kristýý odpovím ale až skončí pozastavení.Jinak prosím affs neodebírejte si mě.Tak zase za 14 dní.

Konec pozastavení???

24. ledna 2011 v 20:00 | Wizard-Barulie
Nevím to ještě jistě ale možná ano.Mám zatím připraveno pár obrázků tak je sem přidám ať si to u vás trochu vynahradím.

Pozastavení!

20. ledna 2011 v 22:05 | Wizard-Barulie
Tak bohužel už to přišlo.Musím to tu pozastavit.Nic tu nepřibývá,nikdo tu nechodí a já mám zákaz na kompáč.Tak si mě prosím Affs nemažte.Jinak pozastavení je na týden.

Je už Facebook OUT?

4. ledna 2011 v 23:22 | Wizard-Barulie
První otázka při seznámení?Máš "FB"?Mám tu pár videí od známých videoblogerů.První je asi nejznámější.Od maskovaného NejFake...
Podle mně je facebook droga.První věc co uděláš když se vzbudíš?Přihlásit se na facebook?U mně to tak není a já vám povím proč.

Informatiku máme v úterý poslední hodinu.V každé volné minutě se učebnou rozlehlo zařinčení.Všichni chatovali.Já taky ale to se změnilo.Přídu domů,rychle comp a facebook,já taky ale nejde to.Účet je deaktivován.Možná jsem byla ráda a možná ne.Bylo škoda všech těch nových přátel.Nebýt FB nepoznala bych Sweet Lollipop a pořád by to byl pro mně jenom ten "nováček" na naší škole.

 A potom další známé video.Facebook vs. realita.
Možná vám to něco říká.A poté video od Mr.Shoneyho

Nové zaměření!

1. ledna 2011 v 17:14 | Wizard-Barulie
Ahoj všem přeju krásný nový rok 2011!No rok,nový blog.Tenhle blog bude zaměřený použe na Selenu Gomez a mojí grafiku.Smažu přebytečné složky jako jsou zvířátka,seriály,filmíky a anime.To vše možná najdete na mém dalším blogu který je tu.Módu také smažu.Jediné rubriky které tu ponechám budou Blog,Zpěvačky(zůstane tam pouze Selena Gomez,Demi Lovato a Miley Cyrus),Soutěže a Grafika.Tyto složky tu už navždy zůstanou.Budete je moctnajít v archivu,mazat načisto je nebudu ale nikdy do nich už nic nepřidám.

Happy new year???

31. prosince 2010 v 17:41 | Wizard-Barulie
Když tenhle článek píšu z temna je slyšet šumění a bouchání.Ano, venku někdo pouští ohňostroj.

New blog ale tenhle nekončí!

30. prosince 2010 v 13:24 | Wizard-Barulie
Takové malé zpestření...mám další blog...sice na něm zatím nic není ale budu ráda když ho navštívíte.Ten blog je celý o mně a mých kámoších a všem ostatním.Adresa blogu je tu.

Seznam dárků

25. prosince 2010 v 19:08 | Wizard-Barulie
Tu je ten slíbený seznam.
m
My happy end of Christmas.

23. prosince 2010 v 10:47 | Wizard-Barulie
Mám tu dáreček pro všechna AFFS.Po vánocích sem vypíšu co jsem všchno dostala a ty nejzajímavější dárky nafotím.No jsem zvědavá.
christmas
Happy chritmas!!!

Nepřítomnost

13. prosince 2010 v 21:55 | Wizard-Barulie
Možná jste si všimli že poslední dobou sem nic nepřibývá.Důvod je nepřítomnost.Nacvičuji na vánoční koncert který je ve středu.Mám vánoční layout s Demi Lovato.Zítra k němu zhotovím labely a bude hotovo.Mám už i nastavení. 

Deníček 2.0

9. prosince 2010 v 22:17 | Wizard-Barulie
sel
Ahoj affíčka tak jak se máte?Já moc dobře ne.Dneska jsem neudělala asi tak tři testy a ještě se musím naučit na vánoční koncert který je ve středu.Budu mít samé povinosti do školy když se tento týden vyhnu asi tak šesti hodinám.Jenom dneska jsem musela dopisovat hudebku.No aspoň jsem nemusela zpívat.Zpívám hrozně falešně.

Deníček 1.9

5. prosince 2010 v 22:01 | Wizard-Barulie
selDnes jsem ve čtyři dorazila domů z Prahy.Mám zdevastovaný nehty jak sem si prohlížela všechno to oblečení.Přemýšlím o novém sestřihu vlasů.Projekt na děják neni vůbec hotovej protože já trubka jsem si ho tam zapomněla vzít.Mám rýmu jak hrom takže s rohlas tento týden určitě ne!Nemám ještě ani jeden dárek na Vánoce.Asi jsem se zbláznila.Ale to musíte posoudit vy.
P.S:Trochu mně mrzí že mi ani jedno AFFS nepopřálo k svátku

Dnes - Praha,Zítra - Svátek,Celý víkend - Nakupování!

3. prosince 2010 v 7:22 | Wizard-Barulie
Podle názvu už jste mohli poznat že tu o víkendu nebudu.Jedu za sestřičkou do Prahy a budu tam slavit i svátek a podle toho byste mohli poznat i že se jmenuju Barbora.Celý víkend budu nakupovat a bohužel budu muset dodělat i projekt na děják.Budu muset vyhrožovat že jestli mně neopustí na internet tak dostanu pětku.No holt co se dá dělat.Přednastavím nějaké články a asi sem dám ten dess.Ještě se podívám do článku kdo hlasoval.Takže páčko.

Mám nebo nemám???

2. prosince 2010 v 19:50 | Wizard-Barulie
Když tak zvažuji Vánoce se blíží a možná bych už mněla nastavit ten Vánoční dess.Ale nwm jesli se to bude líbit mým návštěvníkům.Tak potřebuji poradit.Kdo by nevěděl oč jde tak odkaz na dess je ZDE.

Deníček 1.8

30. listopadu 2010 v 19:47 | Wizard-Barulie
sel
Upe supa.Někdo mi zablokoval facebook.No za stránku už asi nebudu odpovídat.Nový profil si už asi založovat nebudu.Chvíli si dám oraz.Pro dnešek už asi nic.Takže zase zítra.

Novinka!

24. listopadu 2010 v 18:03 | Wizard-Barulie
Když se podíváte do menu přibyla jedna nová ikonka - Facebook.Vytvořila jsem speciální stránku pro tento blog a novinky budu dávat jak sem i na Facebook.Do stránky se můžou přihlásit návštěvníci tohoto blogu a chatovat se mnou.Jdu ještě upravit nějaké informace.Na co bych málem zapomněla.Odkaz na skupinu je ZDE.

Dnes tu nebudu!

23. listopadu 2010 v 12:28 | Wizard-Barulie
Už podle názvu jste asi pochopili co se děje.Celý den tu dneska nebudu.Ve škole jsem dostala na poslední dvě hodiny omluvenku a dnes odpoledne jedu do Č.Budějovic do divadla.Nevím na co jedu takže ani nevím co se tam bude dít.Odcházím asi tak za hodinu tak možná ještě udělám jeden článek na odpolko.Mám novou rubriku do Seleny - Make-up.Návody budu dělat podle sebe a obrázky taky.Budu dávat předlohy a potom můj výtvor.No máte se na co těšit.Aby jste se nenudili tak sem šoupnu jednu písničku od Xindlu X.Takže sayonara.

Když jsem vymýšlela

22. listopadu 2010 v 14:14 | Wizard-Barulie
No měla jsem vymýšlecí a tak vzniklo tohle:

Človek až před smrtí pozná co pro něj ten druhý udělal.

Sem se tak trochu nudila no.Neni to nic moc.No tak za hodinu vyrazím na výtvarku a potom možná něco písnu.Ale pochybuji.

Deníček 1.6

21. listopadu 2010 v 21:41 | Wizard-Barulie
sel
Ahoj všichni.Musim sem napsat co se mi dneska stalo.Mám takovej smutnej den.Je mi špatně a pořád zima.Celej den se dívám na Addamsovu rodinu.Dneska večer sem zjistila že se posrala celá mikroSD karta v mobilu.Měla jsem na ní vyfocený takový krásný fotečky který sem chtěla sem dát.No musim už končit takže zase až zítra.

Deníček 1.5

14. listopadu 2010 v 22:19 | Wizard-Barulie
sel
Vím že sem na blogu dlouuuho nebyla.No nevím jak to vynahradím jelikož se zítra budu muset nechat vyvolat ve škole na Dějepis(uff ) takže se budu učit a učit.Dnes večer už asi nicnepřidám a na ty klikačky se asi vykašlu(škoda ) snažila jsem se je dát so menu ale nechtěly na místo které sem chtěla já.Zkoušela jsem to hooodněkrát(byla jsem na cílové čáře se svými nervy).

Deníček 1.4

9. listopadu 2010 v 19:44 | Wizard-Barulie
sel
Takže abych to zkrátila.Desing je kompletní i s labelama(přišlo mi to divný a tak sem je dělala večer).Dodělám je všechny by jste si je mohli případně stáhnout.

Deníček 1.3

7. listopadu 2010 v 21:09 | Wizard-Barulie
sel
Celý víkend sem nic nenapsala jelikož sem byla s tátou.No abych to vynahradila tak sem dám dess
se Selenou a fotkami z A Year Without Rain.Celkem už ani nevím co sem psát.Nenašla jsem ani nic nového o Seleně.Cenky se mí ještě nechce dělat ale obrázky na ně už mám vybrané.No bude asi i trochu tím že nemám čas.

Deníček 1.2

2. listopadu 2010 v 16:39 | Wizard-Barulie
awl
Ták už se stalo už se hroutí nebož jak jste si mohli všimnout skurvila jsem celý menu.Snažila jsem se přidat new video ale celý sem to skrvila.To se může stát jenom mě.Takže teď tu nějakou chvíli pobudu jelikož to musim celý dodělat.No tak se mějte.

Hlasování

1. listopadu 2010 v 7:54 | Wizard-Barulie
Takže přihlásila jsem se do několika soutěží takže hlásek pro mně můžete zanechat na těchto stránkách:
http://hilaryfansite.blog.cz/1010/sonch-7-kolo - Soutěž o nejhezčího kluka - Wizard-Barulie - Hugh Laurie

http://crazy-kiss.blog.cz/1010/1-kolo-sonc - Soutěž o nej celebritu - Wizard-Barulie - Selena Gomez

Takže vás moc prosím o hlásek.

Hallowen xD

1. listopadu 2010 v 7:54 | Wizard-Barulie
Včera byl Hallowen.V Americe se tento svátek slaví tak že děti chodí na koledu.A tak jsem vyrazila taky.
 
 

Reklama

gif
Vše na tomto blogu je ©Wizard-Barulie.Kopírovat pouze se zdrojem!